Pakiet dla sportowców PLUS

245 PLN351 PLN
Kup pakiet

Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED

Regularna aktywność fizyczna ma ogromny wpływ na kondycję całego organizmu. Buduje także dobre samopoczucie. Każda osoba aktywnie uprawiająca sport powinna pamiętać, że jest narażona na problemy będące konsekwencją zwiększonego wysiłku.

Aby regularnie kontrolować stan organizmu i szybko reagować jeśli jest taka potrzeba, warto skorzystać z pakietów dedykowanych sportowcom. 

Co zawiera pakiet?

  • EKG: podstawowe badanie pracy serca. EKG potrafi wykryć wiele nieprawidłowości w funkcjonowaniu mięśnia sercowego m.in. zaburzenia rytmu, niedokrwienie, czy zawał serca.
  • Morfologia: badanie krwi pozwalające określić ogólny stan zdrowia pacjenta.
  • Żelazo – badanie krwi mające na celu określenie stężenia żelaza. Pomocne w przypadku podejrzenia niedokrwistości z powodu niedoboru tego pierwiastka.
  • Sód, Potas, Magnez
  • Pierwiastki, wskazujące na zaburzenia równowagi wodno-elektrolitowej. Nieprawidłowy poziom występuje przy odwodnieniu, chorobach nerek oraz zaburzeniach rytmu serca.  Ich poziom wpływa m.in. na pracę mięśni, są ważne dla nawodnienia organizmu. Ich odpowiednia wartość zapobiega skurczom mięśni, wpływa na wytrzymałość i prawidłową pracę serca. Należy pamiętać, iż są to mikroelementy, które łatwo tracimy podczas wzmożonego wysiłku fizycznego
  • Kreatynina - badanie biochemiczne pozwalające ocenić pracę nerek.
  • Kinaza keratynowa (CK)jest enzymem produkowanym przez tkanki mięśniowe i występuje w mięśniach prążkowanych, mięśniu sercowym. Poziom CK u sportowców nie jest w istotny sposób podwyższony, jednak zbyt wysoki jego poziom może już świadczyć o przetrenowaniu.
  • Mocz badanie ogólne: badanie określa funkcjonowanie układu moczowego a także umożliwia ocenę predyspozycji do tworzenia się kamieni w drogach moczowych oraz ułatwia diagnostykę cukrzycy, żółtaczki czy zapalenia trzustki.
  • Glukoza -  jest ważnym badaniem u osób aktywnych fizycznie, ponieważ zaburzenia metabolizmu glukozy wpływają na funkcjonowanie organizmu w czasie wysiłku oraz są wskazaniem do zmodyfikowania aktywności i diety.
  • Wizyta u internisty: wywiad lekarski, omówienie wyników badań oraz zalecenia do leczenia ewentualnych schorzeń.

Pliki do pobrania


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies