Pakiet dla mamy (młodej mamy)

720 PLN900 PLN
Kup pakiet

Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED

Macierzyństwo jest pięknym ale i wymagającym okresem w życiu kobiety. Większość młodych mam ma niewiele czasu na odpoczynek i regenerację.

Jeśli zaczynasz odczuwać ból i przeciążenie kręgosłupa, czujesz się zmęczona skorzystaj z naszego pakietu przygotowanego z myślą o mamach.

Odpowiednie ćwiczenia pod okiem doświadczonego fizjoterapeuty i masaże pomogą odprężyć się i zniwelować dolegliwości bólowe.

Co zawiera pakiet?

Ćwiczenia indywidualne (5 zabiegów) - jest to rodzaj kinezyterapii. Są to ćwiczenia (rozciągające, izometryczne, wzmacniające) wykonywane pod okiem fizjoterapeuty i dostosowane do możliwości oraz stopnia dysfunkcji u danego pacjenta

Masaż limfatyczny BOA (5 zabiegów) – masaż urządzeniem BOA pobudza krążenie limfy, wpływa na eliminację płynów i toksyn oraz usprawnia układ krążenia.  Jest zabiegiem bezbolesnym i odprężającym, zmniejsza obrzęki nóg, oraz cellulit.

Masaż 1-2 odcinków kręgosłupa (5 zabiegów) - masaż ma na celu przede wszystkim rozluźnienie napiętych mięśni, dając efekt relaksu. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie kręgosłupa w odpowiedniej pozycji i tym samym zapobieganie powstawaniu wad postawy.

Rabat na pozostałe usługi z rehabilitacji w czasie trwania pakietu – 20%.

Pakiet ważny jest przez 2 miesiące od podpisania umowy.

Pliki do pobrania


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies