Ginekolog - 5 wizyt w cenie 4

930 PLN1 250 PLN
Kup pakiet

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 930 PLN


Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED


Troska o własne zdrowie powinna obejmować również sferę intymną. Wizyta w gabinecie ginekologicznym u części kobiet wywołuje uczucie skrępowania. Nie powinno to być jednak powodem do unikania badań bowiem profilaktyka jest niezwykle istotna.

Z myślą o kobietach przygotowaliśmy pakiet, który uwzględnia 5 konsultacji ginekologicznych. Konsultacje oraz rutynowe badania kontrolne pozwolą na ocenę stanu zdrowia oraz wyleczenie ewentualnych schorzeń układu rozrodczego.

Opis produktu

Lekarze specjaliści

  • Ginekolog (5 wizyt)

Okres ważności pakietu

Pakiet ważny jest przez 12 miesięcy od podpisania umowy.

Prof. Paweł Kamiński nie przyjmuje w ramach pakietu.

Pliki do pobrania


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej "MULTI-MED" S.A. (dawniej: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI-MED Hanna Brusikiewicz i Ska – Spółka Jawna), z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies