Endoskopia przewodu pokarmowego

1 430 PLN1 955 PLN
Kup pakiet

Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED


Do częstych chorób przewodu pokarmowego należą wrzody żołądka, nowotwór żołądka oraz rak jelita grubego. Dolegliwości żołądkowe objawiają się poprzez bóle brzucha, wzdęcia, niestrawność, zgagę, zaparcia, bóle w dole brzucha i krwawe stolce. Niekiedy objawy te mogą oznaczać poważną chorobę jelita grubego.

Przy takich symptomach warto wykonać endoskopię przewodu pokarmowego, obejmującą gastroskopię i kolonoskopię. Gastroskopia służy ocenie przełyku, żołądka i dwunastnicy. Kolonoskopia pozwala na wykrycie zmian patologicznych w obrębie jelita grubego. W trakcie badania można pobrać materiał do badań histopatologicznych. W pakiecie uwzględnione zostały również badania laboratoryjne w tym także markery nowotworowe oraz dwie wizyty u gastrologa.


Co zawiera pakiet?

 • Konsultacja gastrologiczna I – szczegółowy wywiad lekarski, omówienie przygotowania do badań.
 • CEA – marker nowotworowy szczególnie pomocny w diagnozie raka jelita grubego i odbytnicy. Zwiększone stężenie we krwi pojawia się również w przypadku innych nowotworów np. żołądka.
 • CA19.9 – marker nowotworowy mający szczególe zastosowanie w wykrywaniu raka trzustki. Podwyższony poziom stwierdza się również w przypadkach nowotworów złośliwych wątroby, żołądka i pęcherzyka żółciowego
 • Morfologia z rozmazem – badanie krwi pozwalające określić ogólny stan zdrowia pacjenta, dodatkowo, rozmaz pozwala na wykrycie nieprawidłowych krwinek białych.
 • Żelazo – badanie krwi mające na celu określenie stężenia żelaza. Pomocne w przypadku podejrzenia niedokrwistości z powodu niedoboru tego pierwiastka.
 • Kolonoskopia – niezastąpione badanie w diagnostyce schorzeń dolnego odcinka przewodu pokarmowego oraz we wczesnym wykrywaniu raka jelita grubego.
 • Gastroskopia z testem ureazowym (Helicobacter pylori) – zalecana w przypadkach bólów w nadbrzuszu. Pozwala na diagnostykę schorzeń górnego odcinka przewodu pokarmowego np. wrzodów żołądka. Podczas badania wykonywany jest również test urazowy na Helicobacter pylori.
 • Znieczulenie do obu badań endoskopowych – krótkotrwałe znieczulenie dożylne podawane przez lekarza anestezjologa. Bardzo komfortowe dla pacjenta, ponieważ pozwala na przespanie momentu wykonywania badania a tym samym oszczędza stres i dyskomfort pacjenta.
 • Konsultacja gastrologiczna II – omówienie wyników badań, podjęcie leczenia.


DODATKOWO 20% ZNIŻKI NA:

 • MRI – dzięki rezonansowi magnetycznemu można uchwycić już minimalne zmiany w narządach i tkankach a tym samym wcześniej rozpocząć ewentualne leczenie dające szansę na pełen powrót do zdrowia.


Opis produktu

Lekarze specjaliści

 • Gastrolog (2 wizyty)

Badania w zakresie pakietu

 • CEA
 • CA 19-9
 • Morfologia z rozmazem
 • Żelazo
 • Gastroskopia z testem ureazowym (Helicobacter pylori)
 • Kolonoskopia
 • Znieczulenie do gastroskopii
 • Znieczulenie do kolonoskopii
Zniżka 20% na badanie rezonansu magnetycznego – poza zakresem pakietu.

Okres ważności pakietu

Pakiet ważny jest przez 3 miesiące od podpisania umowy.

Pliki do pobrania


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies