Dieta dla zdrowia II

370 PLN470 PLN
Kup pakiet

Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED

Każdy z nas ma inne potrzeby żywieniowe. Żyjemy w czasach, w których niestety nie przestrzegamy zasad zdrowego odżywiania. Prawie na każdym rogu czyhają na nas restauracje typu fast food, food trucki czy też kawiarnie. Półki w sklepach przepełnione są niezdrowymi chipsami i napojami gazowanymi. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim odżywieniu mamy propozycję dla Ciebie.

Zachęcamy do skorzystania z pierwszej pełnopłatnej konsultacji z dietetykiem, po której można wykupić proponowany przez nas pakiet.

Co zawiera pakiet?

Jadłospis na 1 miesiąc – indywidualnie skomponowane i zbilansowane posiłki wraz z przepisami. Jadłospis układany jest z uwzględnieniem naszych potrzeb oraz stanu zdrowia.

2 konsultacje kontrolne (po 2 i 4 tygodniach)- na tych wizytach dietetyk wykonuje pomiar tkanki tłuszczowej. Ocenia postępy związane z przebywaniem na diecie a także udziela wskazówek do dalszego postępowania.

 

Pakiet ważny jest przez 2 miesiące od podpisania umowy.

Pliki do pobrania


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies