Dieta dla zdrowia I

199 PLN250 PLN
Kup pakiet

Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED

Często się zastanawiasz jakby wyglądało Twoje życie, gdybyś przeszedł/przeszła na przygotowaną przez specjalistę dietę? Jak byś się czuł? Co by to zmieniło? Czy w ogóle ma to sens? Idąc za tym myśleniem przygotowaliśmy propozycję dla Państwa.

Zachęcamy do skorzystania z pierwszej pełnopłatnej konsultacji u dietetyka. Po wizycie można zdecydować się na  pakiet.

Co zawiera pakiet?

Jadłospis na 2 tygodnie - indywidualnie skomponowane i zbilansowane posiłki wraz z przepisami. Jadłospis układany jest z uwzględnieniem naszych potrzeb oraz stanu zdrowia.

1 konsultacja kontrolna - na tej wizycie dietetyk wykonuje pomiar tkanki tłuszczowej aparatem MALTRON. Ocenia postępy związane z przebywaniem na diecie a także udziela wskazówek do dalszego postępowania.

Pakiet ważny jest przez 2 miesiące od podpisania umowy.

Pliki do pobrania


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies