Ból odcinka lędźwiowego kręgosłupa

730 PLN860 PLN
Kup pakiet

Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED

Przyczyn związanych z bólem w dolnym odcinku kręgosłupa może być bardzo wiele. 
Najczęściej ból kręgosłupa lędźwiowego jest powiązany z wadami postawy, dyskopatią, rwą kulszową, przepukliną, zmianami zwyrodnieniowymi czy stanem zapalnym.
Innym aspektem są nieprawidłowe nawyki. Coraz częściej długo pracujemy przy biurku a przy tym prowadzimy mało aktywny tryb życia, lub podnosimy ciężkie przedmioty na prostych nogach i zaokrąglonym kręgosłupie, co prowadzi do jego nadwyrężenia.

Gdy boli kręgosłup, wiele osób sięga po środki farmakologiczne. Jest to jednak droga na skróty, ponieważ powinniśmy leczyć przyczynę, a nie objaw. Z tego względu, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy fizjoterapeutów i rehabilitantów a także specjalistycznych zabiegów, które pomogą pozbyć się dolegliwości bólowych oraz szybko odzyskać sprawność.

Co zawiera pakiet?

Terapia manualna 30 min. (5 zabiegów) – to metody i techniki pracy z ludzkim ciałem, które służą przywróceniu jego prawidłowego funkcjonowania,  wykorzystuje wiedzę z zakresu anatomii i biomechaniki do ustalenia dokładnej diagnozy, a następnie leczenia konkretnych zaburzeń funkcjonalnych narządu ruchu. Zawiera takie techniki jak: trakcje, mobilizacje, manipulacje, terapie mięśniowo - więzadłowe, neuromobilizacje, poizometryczną relaksację mięśni i inne. 

Zabieg SIS (3 zabiegi) - w trakcie zabiegu wykorzystywane jest  pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności, które pozytywnie oddziałuje na ludzką tkankę. Zabieg działa silnie przeciwbólowo i regeneracyjnie. Stymuluje mięśnie, mobilizuje stawy i przyspiesza gojenie ran. Efekt działania odczuwany jest już po pierwszym zabiegu.

Rabat na pozostałe usługi z rehabilitacji w czasie trwania pakietu  – 20%.

Pakiet ważny jest przez 2 miesiące od podpisania umowy.

Tech. Jarosław Boniszewski oraz mgr. Wojciech Olbryś nie przyjmują w ramach pakietu.

Pliki do pobrania


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies