O mnie

Absolwent wydziału fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Aktualnie student Flanders International College of Osteopathy w Warszawie.

W praktyce zawodowej wykorzystuje m. in techniki manipulacji krótkodźwigniowych HVLA, techniki tkanek miękkich, techniki wisceralne.

Doświadczenie zawodowe zdobywał jako fizjoterapeuta Polonii Warszawa, fizjoterapeuta w Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa oraz licznych stażach w Warszawskich placówkach medycznych.

Kursy: manipulacji krótkodźwigniowych HVLA, techniki tkanek miękkich, techniki wisceralne, obrazowania medycznego, kinesiotaping


Ceny wizyt

Wizyta20 - 180 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek8:00-14:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Środa13:30-20:00
Czwartek8:00-14:00

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies