O mnie

Absolwent wydziału fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Aktualnie student Flanders International College of Osteopathy w Warszawie.

W praktyce zawodowej wykorzystuje m. in techniki manipulacji krótkodźwigniowych HVLA, techniki tkanek miękkich, techniki wisceralne.

Doświadczenie zawodowe zdobywał jako fizjoterapeuta Polonii Warszawa, fizjoterapeuta w Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa oraz licznych stażach w Warszawskich placówkach medycznych.

Kursy: manipulacji krótkodźwigniowych HVLA, techniki tkanek miękkich, techniki wisceralne, obrazowania medycznego, kinesiotaping


Ceny wizyt

Wizyta20 - 180 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Środa10:00-20:00Przychodnia MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies