Wojciech Gietka
Lek. med.
Wojciech Gietka
Umów się na wizytę

O mnie

Od czasu ukończenia studiów w 1982 na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie do roku 2005 związany byłem ze szpitalem WIM przy ul. Szaserów w Warszawie. Przez 23 lata pracowałem na tym samym oddziale gastrologicznym z bogato wyposażoną pracownią endoskopową. Jako lekarz internista – gastrolog zajmujący się na co dzień diagnostyką endoskopową i leczeniem pacjentów ze schorzeniami przewodu pokarmowego zdobyłem bogate doświadczenie zarówno diagnostyczne jak i terapeutyczne.

Obecnie współpracuję w ramach praktyki prywatnej z warszawskimi niepublicznymi placówkami medycznymi.

Leczone choroby

  • Choroby przewodu pokarmowego

Wykonywane zabiegi i badania

  • Gastroskopia – diagnostyka, polipektomia, hamowanie krwawień
  • Kolonoskopia – diagnostyka, polipektomia


Ceny wizyt

Endoskopiaod 180 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Czwartek8:00-15:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies