O mnie

Od czasu ukończenia studiów w 1982 na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie do roku 2005 związany byłem ze szpitalem WIM przy ul. Szaserów w Warszawie. Przez 23 lata pracowałem na tym samym oddziale gastrologicznym z bogato wyposażoną pracownią endoskopową. Jako lekarz internista – gastrolog zajmujący się na co dzień diagnostyką endoskopową i leczeniem pacjentów ze schorzeniami przewodu pokarmowego zdobyłem bogate doświadczenie zarówno diagnostyczne jak i terapeutyczne.

Obecnie współpracuję w ramach praktyki prywatnej z warszawskimi niepublicznymi placówkami medycznymi.

Leczone choroby

  • Choroby przewodu pokarmowego

Wykonywane zabiegi i badania

  • Gastroskopia – diagnostyka, polipektomia, hamowanie krwawień
  • Kolonoskopia – diagnostyka, polipektomia


Ceny wizyt

Konsultacja specjalistyczna180 zł
Endoskopiaod 120 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek
(Endoskopia)
8:00-14:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście
Wtorek
(Gastrolog)
14:15-16:00
Środa
(Endoskopia)
8:00-14:00
Czwartek
(Endoskopia)
8:00-14:00

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies