Weronika Wnuk
Mgr
Weronika Wnuk
Chcesz umówić wizytę?
Zadzwoń:
+48 22 636 47 74

O mnie

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Fizjoterapii. W swojej pracy dużą wagę przywiązuję do rozmowy z pacjentem, gdyż uważam, że często jest ona kluczem do znalezienia przyczyny i rozwiązania problemu. Największą satysfakcją i motywacją jest dla mnie uśmiech oraz zadowolenie pacjenta po przeprowadzonej terapii, którą staram się  dostosować indywidualnie do potrzeb pacjenta.


Ukończone kursy

  • Intensywny kurs masażu tkanek głębokich
  • Kurs masażu o profilu rozszerzonym w zakresie masażu klasycznego
  • Aktywność fizyczna kobiet w ciąży
  • Doradca Noszenia ClauWi® – kurs podstawowy
  • Kurs Integracji Sensorycznej I st.

Ceny wizyt

Wizyta20 - 160zł

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies