Sylwia Rączkowska
Lek. med.
Sylwia Rączkowska
Umów się na wizytę

O mnie

Ukończyłam I wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Instytutu- Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie pracuję również obecnie. Zajmuję się diagnostyką obrazową dzieci oraz dorosłych, w szczególności ultrasonografią. Opisuję także badania ortopedyczne wykonywane metodą rezonansu magnetycznego.


Wykonywane zabiegi i badania

  • USG gruczołu krokowego
  • USG jamy brzusznej
  • USG jąder
  • USG przezciemiączkowe
  • USG płuc/jam opłucnowych
  • USG stawów biodrowych niemowląt
  • USG tarczycy
  • USG układu moczowego
  • USG węzłów chłonnych
  • USG ślinianek

Ceny wizyt

USGod 170 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Środa16:30-18:30Przychodnia MULTI MED
ul. Grochowska 234/240, Warszawa - Praga-Południe
Czwartek8:00-10:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies