Sylwia Rączkowska
Lek.
Sylwia Rączkowska
Umów się na wizytę

O mnie

Ukończyłam I wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Instytutu- Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie pracuję również obecnie. Zajmuję się diagnostyką obrazową dzieci oraz dorosłych, w szczególności ultrasonografią. Opisuję także badania ortopedyczne wykonywane metodą rezonansu magnetycznego.


Wykonywane zabiegi i badania

  • USG gruczołu krokowego
  • USG jamy brzusznej
  • USG jąder
  • USG przezciemiączkowe
  • USG płuc/jam opłucnowych
  • USG stawów biodrowych niemowląt
  • USG tarczycy
  • USG układu moczowego
  • USG węzłów chłonnych
  • USG ślinianek

Ceny wizyt

USGod 200 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Środa16:30-18:30Przychodnia MULTI MED
ul. Grochowska 234/240, Warszawa - Praga-Południe
Czwartek8:00-10:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies