Sylwia Marianowska
Dr n. med.
Sylwia Marianowska
Umów się na wizytę

O mnie

Jako młoda lekarka odbyła staż w Klinice WUM (pl. Starynkiewicza), następnie na wiele lat związała się z Instytutem Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł doktora nauk medycznych (tematyka pracy doktorskiej – zakażenia pochwy) oraz specjalizacje z ginekologii i położnictwa. Od kilku lat na stałe pracuje w Szpitalu przy ul. Madalińskiego, gdzie najlepiej czuje się w ferworze akcji porodowej oraz przy stole cięć cesarskich.

Leczone choroby

  • Pełen zakres dolegliwości kobiecych (antykoncepcja, ciąża, rozród, menopauza, przekwitanie, schorzenia ginekologiczne w wieku dojrzałym)


Wykonywane zabiegi i badania

  • Drobne zabiegi diagnostyczno – terapeutyczne
  • Ginekologia operacyjna
  • Położnictwo pełen zakres
  • Profilaktyka nowotworowa

Ceny wizyt

Konsultacja180 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Piątek11:30 - 13:30Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Wola

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies