Sylwia Marianowska
Dr n. med.
Sylwia Marianowska
Umów się na wizytę

O mnie

Jako młoda lekarka odbyła staż w Klinice WUM (pl. Starynkiewicza), następnie na wiele lat związała się z Instytutem Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł doktora nauk medycznych (tematyka pracy doktorskiej – zakażenia pochwy) oraz specjalizacje z ginekologii i położnictwa. Od kilku lat na stałe pracuje w Szpitalu przy ul. Madalińskiego, gdzie najlepiej czuje się w ferworze akcji porodowej oraz przy stole cięć cesarskich.

Leczone choroby

  • Pełen zakres dolegliwości kobiecych (antykoncepcja, ciąża, rozród, menopauza, przekwitanie, schorzenia ginekologiczne w wieku dojrzałym)


Wykonywane zabiegi i badania

  • Drobne zabiegi diagnostyczno – terapeutyczne
  • Ginekologia operacyjna
  • Położnictwo pełen zakres
  • Profilaktyka nowotworowa

Ceny wizyt

Konsultacja180 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Piątek11:30 - 13:30Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Wola

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies