Sylwia Banaczyk-Miłońska
Lek. med.
Sylwia Banaczyk-Miłońska
Umów się na wizytę

O mnie

Specjalizuję się w psychiatrii dorosłych. Obecnie pracuje w Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Wolskiego. Dotychczasowe doświadczenie zdobywałam pracując w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy, Poradniach Zdrowia Psychicznego, Poradniach Leczenia Uzależnień i Współuzależnień. Ukończyłam I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studia podyplomowe na kierunku „Psychogeriatria z elementami neuropsychologii” UJ w Krakowie.

Leczone choroby

  • Depresja i zaburzenia nastroju
  • Lęki, zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia pamięci
  • Zaburzenia snu

Wykonywane zabiegi i badania

  • Konsultacje psychiatryczne

Ceny wizyt

Pierwsza konsultacja165 zł 
Kolejne konsultacje150 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Środa14:00-20:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Polna 3, Warszawa - Śródmieście

Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies