Renata Jaczyńska
Dr n. med.
Renata Jaczyńska
Umów się na wizytę

O mnie

Specjalista z zakresu położnictwa i ginekologii, w trakcie specjalizacji z perinatologii. Studia ukończyła w 1998 roku. Pracuje na stanowisku Starszego Asystenta w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka.

W 2007 roku uzyskała specjalizacje z zakresu ginekologii i położnictwa. W 2008 uzyskała tytuł Doktora Nauk Medycznych na podstawie rozprawy „Wartości referencyjne długości kości nosowej płodu w badaniu ultrasonograficznym między 11- a 14 tygodniem ciąży”.

Uczestniczyła w wielu szkoleniach, kursach i kongresach dotyczących diagnostyki prenatalnej, ultrasonografii i medycyny płodu – w kraju i zagranicą.

W 2015 roku ukończyła studia podyplomowe „Etyka a praktyka medyczna w perinatologii i pediatrii” organizowane przez Instytut Matki i Dziecka oraz Université Paris-Est Marne-la-Vallée Institut Hannah Arendt – Espaces Éthiques et Politiques.

Specjalizuje się w diagnostyce prenatalnej.

Autor wykładów, publikacji w czasopismach medycznych i rozdziałów książek dotyczących ultrasonografii w diagnostyce prenatalnej i ginekologii.

Wykonywane zabiegi i badania

  • Dopplerowska ocena dobrostanu płodu
  • USG ciąży
  • USG ginekologiczne
  • USG transwaginalne

Ceny wizyt

USGod 190 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek12:00-16:40Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście
Czwartek8:00-15:00

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies