Rafał Drobot
Lek. med.
Rafał Drobot
Umów się na wizytę

O mnie

Specjalizację z urologii w trybie rezydentury rozpocząłem rekrutując się z najwyższym wynikiem w Polsce - 87,37%. Doświadczenie zawodowe zdobywałem początkowo w Oddziale Urologicznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Koninie. W styczniu 2017 r. przeniosłem specjalizację do Oddziału Urologii i Onkologii Urologicznej Centrum Uronefrologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie, gdzie aktualnie pracuję oraz dyżuruję.

W 2014 r. ukończyłem medycynę na Wydziale Lekarskim w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy realizowałem w Szpitalu Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów w Katowicach. W 2015 r. ukończyłem studia podyplomowe na kierunku "Prawo w Ochronie Zdrowia" na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego - PTU (Sekcja Adeptów Urologii - SAU) oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego - EAU (Junior Member), a także Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego - PTUG oraz Europejskiego Towarzystwa Uroginekologicznego - EUGA (Affiliate Member).

Dnia 14 grudnia 2018 roku we Wrocławiu zostałem wybrany głosem większości na stanowisko przewodniczącego elekta Sekcji Adeptów Urologii (SAU) Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU).

Jestem wyłącznym autorem 165 (w tym 138 opublikowanych na dzień dzisiejszy) artykułów indeksowanych numerem wydawnictwa ciągłego (ISSN) oraz wyłącznym autorem 3, a współautorem 4 publikacji/doniesień zjazdowych na konferencjach naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. W marcu 2018 r. przystąpiłem do egzaminu European Board of Urology (EBU) In-Service Assesment (ISA), uzyskując wynik 74 pkt (maksymalny wynik w Polsce 76 pkt). 

Biegle posługuję się językiem angielskim oraz francuskim.

W ramach poradni zajmuję się diagnostyką/leczeniem zachowawczym/kwalifikacją do leczenia chirurgicznego chorób układu moczowo-płciowego męskiego i układu moczowego żeńskiego.

 

Specjalizacje

 • Urologia (w trakcie)

 

Ukończone szkoły

 • 2014 r. – Wydział Lekarski w Katowicach, Śląski Uniwersytet Medyczny
 • 2015 r. – Prawo w Ochronie Zdrowia, Wydział Prawa i Administracji, Uniwersytet Śląski

 

Leczone choroby

W ramach poradni zajmuję się diagnostyką/leczeniem zachowawczym/kwalifikacją do leczenia chirurgicznego chorób układu moczowo-płciowego męskiego i układu moczowego żeńskiego.

 

Wykonywane zabiegi i badania

 • USG układu moczowego (w razie wskazań klinicznych, na potrzeby wizyty, bez wydawania wyniku)
 • USG jąder/moszny (w razie wskazań klinicznych, na potrzeby wizyty, bez wydawania wyniku)
 • Zabiegi diagnostyczne/operacje chirurgiczne – wykonuję wyłącznie na oddziale w ramach lecznictwa stacjonarnego. Ww. procedur nie wykonuję ambulatoryjnie.

 

Kursy i staże

 • Diagnostyka USG w Urologii. TRUS. Kurs praktyczny dla początkujących i średniozaawansowanych (Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii)
 • Diagnostyka USG w Urologii Onkologicznej. Kurs praktyczny (Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii)
 • Certyfikat Pierwszego Stopnia Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego „Podstawy Diagnostyki i Leczenia w Uroginekologii".
 • ESU/ESUT/EULIS Hands-on Training Course in Endoscopic Stone Treatment - Step 1.
 • Fresh Cadavers Laparoscopy Training (grant naukowy)
 • ICH Good Clinical Practice E6 (R2)
 • Specjalizacyjne: urologia dziecięca, geriatria, onkologia urologiczna, diagnostyka obrazowa w urologii, przetaczanie krwi i jej składników, endourologia i ESWL, chirurgia rekonstrukcyjna i mikrochirurgia, leczenie żywieniowe, wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie urologii cz. 1, wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie urologii cz. 2, neurourologia.

 

Znajomość języków

 • angielski – możliwy język wizyty
 • francuski – poziom komunikatywny

Ceny wizyt

Konsultacja170 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Czwartek16:00-20:00Przychodnia MULTI MED
ul. Grochowska 234/240, Warszawa - Praga-Południe

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies