O mnie

Jestem chirurgiem naczyniowym z wieloletnią praktyką i od początku swojej kariery pracuję w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. Początkowo w Klinice Chirurgii Ogólnej (2001-2009), a obecnie w powstałej w 2009 roku Klinice Chirurgii Naczyniowej.

Od początku swojej kariery interesuję się chirurgią wewnątrznaczyniową i większość operacji przeprowadzam właśnie tą metodą. Chirurgia wewnątrznaczyniowa jest małoinwazyjną, szybko rozwijającą się gałęzią chirurgii naczyniowej, która w przypadku wielu chorób stała się metodą leczenia z wyboru.

Szczególnie zainteresowałem się leczeniem wewnątrznaczyniowym niedokrwiennej stopy cukrzycowej. Dzięki tej metodzie wielu pacjentów z cukrzycą uniknęło już amputacji i może nadal cieszyć się aktywnością. Zachęcam do konsultacji pacjentów z cukrzycą, ponieważ każdy diabetyk powinien przynajmniej raz w roku mieć ocenione krążenie w kończynach dolnych.

W swojej codziennej praktyce zajmuje się kompleksowym leczeniem, zarówno zachowawczym, jak i operacyjnym wszystkich chorób tętnic i żył:

  • tętniaka aorty brzusznej i piersiowej oraz tętniaków tętnic obwodowych,
  • zwężeń tętnic szyjnych,
  • niedokrwienia kończyn dolnych (zwężenia i niedrożności),
  • zespół stopy cukrzycowej,
  • niedokrwienie jelit i zwężenia tętnic nerkowych,
  • żylaki kończyn dolnych,
  • zakrzepica żył głębokich i zakrzepowe zapalenie żył,
  • przewlekła niewydolność żylna,
  • owrzodzenie żylne podudzi.

Od wielu lat zajmuję się leczeniem zachowawczym i operacyjnym żylaków kończyn dolnych oraz owrzodzeń podudzi. Trudno gojące się rany podudzi stanowią poważny problem społeczny i olbrzymi dyskomfort dla pacjenta. W większości przypadków właściwe leczenie ambulatoryjne połączone z odpowiednią profilaktyką pozwalają wyleczyć owrzodzenie unikając operacji i nawrotu rany.

W codziennej praktyce zajmuję się nie tylko leczeniem chorób tętnic i żył, ale również prowadzę dla chirurgów liczne kursy i warsztaty z zakresu chirurgii wewnątrznaczyniowej. Podnosząc swoje kwalifikacje również biorę udział w zjazdach, warsztatach i kursach krajowych i zagranicznych dotyczących problemów diagnostyki i leczenia chorób naczyń.


Ceny wizyt

Konsultacja170 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Środa15:30-20:00Przychodnia MULTI MED
ul. Polna 3, Warszawa - Śródmieście

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies