Przemysław Kozłowski
Mgr
Przemysław Kozłowski
Umów się na wizytę

O mnie

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, w której ukończyłem studia licencjackie oraz Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego, gdzie uzyskałem tytuł magistra.

Najbardziej interesuje mnie praca z Pacjentami po urazach ortopedycznych oraz pomoc im w odzyskaniu pełnej sprawności.

Ukończone szkoły

  • Akademia Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie
  • Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie

Kursy i szkolenia

  • Masaż tkanek głębokich w ujęciu klinicznym
  • Konferencja "Po drugiej stronie medalu - czyli medycyna w sporcie"

Ceny wizyt

Wizytaod 25 zł

Pakiety

Dla aktywnych
Dla aktywnych
Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies