Paweł Mikulski
Lek. med.
Paweł Mikulski
Umów się na wizytę

O mnie

Ukończyłem studia medyczne w 2013 roku na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z oceną końcową bardzo dobrą. W tym samym roku uzyskałem najlepszy wynik w kraju z Lekarskiego Egzaminu Końcowego wśród absolwentów. Aktualnie jestem w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Moje główne zainteresowania to opieka nad pacjentką w ciąży fizjologicznej i powikłanej, diagnostyka ultrasonograficzna położnicza i ginekologiczna, endokrynologia ginekologiczna. Posiadam certyfikat FMF do diagnostyki ultrasonograficznej położniczej I trymestru, wykonuję test PAPPA, udzielam porad dotyczących diagnostyki wad wrodzonych, jestem w trakcie uzyskiwania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego USG. Udzielam porad antykoncepcyjnych, okołomenopauzalnych i niepowodzeń położniczych. Regularnie uczestniczę w konferencjach dotyczących diagnostyki ultrasonograficznej, patologii ciąży i endokrynologii ginekologicznej.

Ukończone szkoły

Warszawski Uniwersytet Medyczny


Ceny wizyt

Konsultacja180 zł 
USGod 190 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek16:00 - 19:40

Przychodnia MULTI MED
ul. Polna 3, Warszawa - Śródmieście

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies