Paweł Mikulski
Lek. med.
Paweł Mikulski
Umów się na wizytę

O mnie

Ukończyłem studia medyczne w 2013 roku na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z oceną końcową bardzo dobrą. W tym samym roku uzyskałem najlepszy wynik w kraju z Lekarskiego Egzaminu Końcowego wśród absolwentów. Aktualnie jestem w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Moje główne zainteresowania to opieka nad pacjentką w ciąży fizjologicznej i powikłanej, diagnostyka ultrasonograficzna położnicza i ginekologiczna, endokrynologia ginekologiczna. Posiadam certyfikat FMF do diagnostyki ultrasonograficznej położniczej I trymestru, wykonuję test PAPPA, udzielam porad dotyczących diagnostyki wad wrodzonych, jestem w trakcie uzyskiwania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego USG. Udzielam porad antykoncepcyjnych, okołomenopauzalnych i niepowodzeń położniczych. Regularnie uczestniczę w konferencjach dotyczących diagnostyki ultrasonograficznej, patologii ciąży i endokrynologii ginekologicznej.

Ukończone szkoły

Warszawski Uniwersytet Medyczny


Ceny wizyt

Konsultacja180 zł 
USGod 190 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek16:00 - 19:40

Przychodnia MULTI MED
ul. Polna 3, Warszawa - Śródmieście

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies