Patrycja Tomaszczuk
Mgr
Patrycja Tomaszczuk
Chcesz umówić wizytę?
Zadzwoń:
+48 22 636 47 74

O mnie

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na którym uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii.  Głównymi obszarami moich zainteresowań są rehabilitacja ortopedyczna i pourazowa osób dorosłych. Do swojej pracy podchodzę z dużą odpowiedzialnością i profesjonalizmem. Zawsze wsłuchuję się w potrzeby pacjenta i dobieram terapię skoncentrowaną na przyczynie jego dolegliwości. Największą satysfakcję i zarazem motywację do pracy czerpię z zadowolenia swoich pacjentów i poprawy stanu ich zdrowia.

Ukończone kursy

 • Masaż tkanek głębokich i rozluźnianie mięśniowo-powięziowe z anatomią palpacyjną
 • Kinesiotaping Fundamentals and Advanced
 • Kurs terapii manualnej według koncepcji International Academy of Orthopedic Medicine (IAOM) - moduły:
  1. Badanie i terapia stopy
  2. Badanie i terapia stawu kolanowego
  3. Badanie i terapia stawu barkowego
  4. Badanie i terapia stawu łokciowego
  5. Badanie i terapia kręgosłupa lędźwiowego cz. 1. (ostre, podostre i epizodyczne dolegliwości bólowe)
  6. Badanie i terapia kręgosłupa lędźwiowego cz. 2. (przewlekłe dolegliwości bólowe)

Ceny wizyt

Wizytaod 20 zł 

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies