Monika Turczyńska
Dr n. med.
Monika Turczyńska
Umów się na wizytę

O mnie

Jestem starszym asystentem w Klinice Okulistyki. Moje szczególne zainteresowania to diagnostyka chorób plamki – głównie badania OCT, angiografii fluoresceinowej i indocyjaninowej.

Leczone choroby

  • Konsultacje okulistyczne z zakresu wszystkich chorób okulistycznych dorosłych ze szczególnym naciskiem na choroby plamki.


Wykonywane zabiegi i badania

  • Autorefraktometria
  • Badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego
  • Badanie okulistyczne pracowników
  • Badanie przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej
  • Dobór szkieł okulistycznych
  • Usuwanie ciał obcych

Ceny wizyt

Konsultacja250 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Wtorek15:30-18:45

Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście

Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies