Monika Gradzik
Lek.
Monika Gradzik

O mnie

Od 13 lat pracuję w I Zakładzie Radiologii Klinicznej Szpitala Klinicznego Dzieci¹tka Jezus Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia medyczne odbywałam na I Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie w 2000r. ukończyłam studia. Staż podyplomowy odbywałam w latach 2000-2001 w Szpitalu Grochowskim w Warszawie, a szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej w latach 2002-2008 w I Zakładzie Radiologii Klinicznej WUM, w 2008r. uzyskując tytuł specjalisty. Moje zainteresowania zawodowe skupiają się w szczególności na badaniach rezonansem magnetycznym (zwłaszcza układu mięśniowo-szkieletowego i chorób nerek, przede wszystkim torbielowatości nerek). Z Multi Med-em jestem związana od początku istnienia pracowni rezonansu magnetycznego.


Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies