Monika Gradzik
Lek. med.
Monika Gradzik

O mnie

Od 13 lat pracuję w I Zakładzie Radiologii Klinicznej Szpitala Klinicznego Dzieci¹tka Jezus Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia medyczne odbywałam na I Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie w 2000r. ukończyłam studia. Staż podyplomowy odbywałam w latach 2000-2001 w Szpitalu Grochowskim w Warszawie, a szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej w latach 2002-2008 w I Zakładzie Radiologii Klinicznej WUM, w 2008r. uzyskując tytuł specjalisty. Moje zainteresowania zawodowe skupiają się w szczególności na badaniach rezonansem magnetycznym (zwłaszcza układu mięśniowo-szkieletowego i chorób nerek, przede wszystkim torbielowatości nerek). Z Multi Med-em jestem związana od początku istnienia pracowni rezonansu magnetycznego.


Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies