O mnie

Jestem Absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Fizjoterapia.

Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałam pracując z pacjentami na oddziałach szpitalnych (chirurgicznych, neurologicznych i kardiologicznych) oraz w przychodniach rehabilitacyjnych, a także biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach.

W swojej pracy kieruję się holistycznym podejściem do Pacjenta, nie ograniczając się jedynie do miejsca bólowego lub urazu. Dzięki temu leczę (rehabilituję) nie tylko objawy, ale także przyczyny schorzenia. Celem mojej terapii jest nie tylko zlikwidowanie dolegliwości, z którymi przyszedł Pacjent, lecz również identyfikacja ich przyczyny i odpowiednia edukacja, dlatego metody terapeutyczne dobieram indywidualnie dla każdego Pacjenta.

Nieustannie dążę do tego, by rozwijać się zawodowo, poszerzając wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, abym mogła lepiej pomagać swoim Pacjentom.

Ukończone szkoły

  • Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach

Kursy i staże

  • Kurs Odnowy Biologicznej i Masażu
  • Kurs Doskonalący Masażu 2 stopnia
  • Studia podyplomowe na AWF w Katowicach na kierunku pedagogika
  • Kurs Podstawowy koncepcji PNF
  • Kurs Suchego igłowania-medyczna akupunktura-moduł 1
  • Kurs Diagnostyka z Wnioskowaniem Klinicznym
  • Kurs przygotowujący do prowadzenia zajęć rekreacyjnych muzyczno-ruchowych i gimnastyki geriatrycznej

Ceny wizyt

Wizytaod 25 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek14:30-20:00Przychodnia MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Wtorek08:00-12:00Przychodnia MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Czwartek14:00-20:00Przychodnia MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Piątek12:00-18:00Przychodnia MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola

Pakiety

Dla aktywnych
Dla aktywnych
Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies