Monika Dąbrowska
Lek. med.
Monika Dąbrowska
Umów się na wizytę

O mnie

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych i hematologii. Od 12 lat pracuję w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii, oraz od 2 lat na stanowisku Kierownika Poradni Hematologicznej.

Leczone choroby

  • Inne choroby układu oddechowego, moczowego, krążenia
  • Leukopenia
  • Małopłytkowość
  • Niedokrwistość
  • Nowotwory mieloproliferencyjne (szpiczak białaczki, nadpłytkowość, nadkrwistość, czerwienica, mielofibroza)
  • Nowotwory układu chłonnego (chłoniaki)
  • Zaburzenia krzepnięcia (np.. zespół antyfosfolipidowy)


Wykonywane zabiegi i badania

  • Biopsje szpiku

Ceny wizyt

Konsultacja internistyczna140 zł 
Konsultacja hematologiczna180 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek16:00-20:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Polna 3, Warszawa - Śródmieście

Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies