O mnie

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku fizjoterapii. Dyplomowany terapeuta PNF na poziomie podstawowym. Dyplomowany Terapeuta Manualny wg Szkoły Niemieckiej. W trakcie szkolenia z manipulacji powięzi wg Luigi Stecco.

Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie w zawodzie, które zdobyłem w warszawskich przychodniach. Interesuje mnie medycyna, sport, dietetyka. Specjalizuje się w terapii powięziowej gdzie jak mówi jej twórca “stare jest złotem”, przyczyną bólu jest uraz lub choroba przebyta nawet w dzieciństwie a nie miejsce obecnych dolegliwości.

Kursy

  • Manipulacje Powięzi wg Luigi Stecco 
  • Terapia Manualna wg Szkoły Niemieckiej
  • PNF na poziomie podstawowym
  • Kinesiotaping
  • Trening Funkcjonalny
  • Urazy sportowe
  • Diagnostyka i Leczenie stawu skroniowo-żuchwowego

Ceny wizyt

Wizyta20-180 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek

15:00-20:00

Centrum Rehabilitacji MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Czwartek8:00-12:00
Piątek15:00-20:00

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies