Mariusz Miśkiewicz
Lek.
Mariusz Miśkiewicz
Umów się na wizytę

O mnie

Studia medyczne ukończyłem na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi.

Początkowo pracowałem na Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Bielańskiego, następnie jako starszy asystent na Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Czerniakowskiego, w którym pracuję do dzisiaj, pełniąc obecnie funkcję kierownika Pracowni Endoskopii. Przez kilka lat byłem asystentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego szkoląc młodych adeptów sztuki lekarskiej oraz prowadząc wykłady dla lekarzy specjalizujących się w medycynie rodzinnej.

Choć choroby wewnętrzne są po macoszemu traktowane wśród innych specjalizacji, należy pamiętać, że bardzo często od lekarza internisty zależy jak szybko pacjent będzie miał postawioną właściwą diagnozę i wdrożone odpowiednie leczenie.

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

  • Akademia Medyczna w Łodzi

Leczone choroby

  • Pełen zakres chorób wewnętrznych

Wykonywane zabiegi i badania

  • Badanie podmiotowe i przedmiotowe pacjenta
  • Gastroskopia
  • Kolonoskopia

Znajomość języków

  • Angielski

Ceny wizyt

Konsultacja200 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek16:00 - 17:30Przychodnia MULTI MED
ul. Okopowa 33, Warszawa - Wola
Środa15:30 - 17:30Przychodnia MULTI MED
ul. Okopowa 33, Warszawa - Wola

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies