Małgorzata Wojtkowska
Dr n. med.
Małgorzata Wojtkowska
Umów się na wizytę

O mnie

Jestem specjalistą radiodiagnostyki, od ukończenia stażu lekarskiego jestem starszym asystentem w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Od 2007 r. pracowałam jednocześnie w Zakładzie Radiologii WUM, w Wojewódzkim Szpitalu im. Bogdanowicza w Warszawie, w Centrum Zdrowia Dziecka, obecnie w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci.

W 2007 roku obroniłam rozprawę doktorską nt. Niealkoholowej Choroby Stłuszczeniowej Wątroby (NAFLD).

Jestem współautorem wielu publikacji naukowych; prowadzę zajęcia ze studentami Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku, a także prowadzę wykłady z zakresu radiologii w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

Biorę udział w konferencjach i szkoleniach w zakresie radiologii konwencjonalnej (rtg), tomografii komputerowej (TK), rezonansu magnetycznego (MR) oraz ultrasonografii (USG), stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Od 25 lat zajmuje się diagnozowaniem chorób wieku dziecięcego i osób dorosłych wykorzystując wszystkie metody diagnostyczne, zarówno w badaniach planowych jak i w trybie ostrego dyżuru. Od 2006 roku opisuję badania rezonansu magnetycznego dzieci i dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem neuroradiologii, chorób jamy brzusznej oraz stawów, zwłaszcza kolanowych i skroniowo-żuchwowych.


Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies