Małgorzata Wojtkowska
Dr n. med.
Małgorzata Wojtkowska
Umów się na wizytę

O mnie

Jestem specjalistą radiodiagnostyki, od ukończenia stażu lekarskiego jestem starszym asystentem w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Od 2007 r. pracowałam jednocześnie w Zakładzie Radiologii WUM, w Wojewódzkim Szpitalu im. Bogdanowicza w Warszawie, w Centrum Zdrowia Dziecka, obecnie w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci.

W 2007 roku obroniłam rozprawę doktorską nt. Niealkoholowej Choroby Stłuszczeniowej Wątroby (NAFLD).

Jestem współautorem wielu publikacji naukowych; prowadzę zajęcia ze studentami Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku, a także prowadzę wykłady z zakresu radiologii w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

Biorę udział w konferencjach i szkoleniach w zakresie radiologii konwencjonalnej (rtg), tomografii komputerowej (TK), rezonansu magnetycznego (MR) oraz ultrasonografii (USG), stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Od 25 lat zajmuje się diagnozowaniem chorób wieku dziecięcego i osób dorosłych wykorzystując wszystkie metody diagnostyczne, zarówno w badaniach planowych jak i w trybie ostrego dyżuru. Od 2006 roku opisuję badania rezonansu magnetycznego dzieci i dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem neuroradiologii, chorób jamy brzusznej oraz stawów, zwłaszcza kolanowych i skroniowo-żuchwowych.


Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies