Magdalena Cichowska
Lek.
Magdalena Cichowska
Umów się na wizytę

O mnie

Ukończyłam I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuję w Klinice Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycznego, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne z zakresu okulistyki.

Specjalizacje

  • Okulistyka (w trakcie specjalizacji)

Ukończone szkoły

  • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Leczone choroby

  • Diagnostyka i zachowawcze leczenie chorób oczu osób dorosłych
  • Korekcja wad wzroku

Wykonywane zabiegi i badania

  • Badanie w lampie szczelinowej
  • Badanie dna oka
  • Pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego
  • Badanie wad wzroku i dobór korekcji okularowej

Znajomość języków

  • angielski

Ceny wizyt

Konsultacja250 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Wtorek15:45-19:00Przychodnia MULTI MED
Okopowa 33, Warszawa - Wola

Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies