Maciej Błoński
Lek. med.
Maciej Błoński
Umów się na wizytę

O mnie

Specjalista ginekolog-położnik. Obecnie pracuje w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego 25, w Warszawie.

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, wykładowca w Szkole Wyższej Przymierza Rodzin w Warszawie, konsultant i autor artykułów z zakresu ginekologii i położnictwa, członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz The Fetal Medicine Foundation.

Kluczowe certyfikaty i uprawnienia

 • Certfikat FMF (The Fetal Medicine Foundation, The 11-13 weeks scan – Certificate of Competence, nr certfikatu 154636) w zakresie wykonywania badań prenatalnych,
 • Certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii (nr certyfikatu 114/2015),
 • Certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej gruczołu piersiowego (nr certyfikatu 3/2016).

Dodatkowe certyfikaty

 • Liczne certyfikaty w zakresie diagnostyki USG, badań ginekologicznych i prenatalnych, w tym m.in.: certyfikaty Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie diagnostycznego USG 3D/4D w położnictwie i ginekologii, wad płodu, 4D serca płodu, wad wrodzonych macicy, USG gruczołu piersiowego z uwzględnieniem elastografii, certyfikaty PTG
 • USG w położnictwie i ginekologii, certyfikaty MWU/ warsztaty ultrasonografii – USG serce płodu, USG w I i II trymestrze ciąży, certyfikaty w zakresie echokardiografii płodu, obrazowania gruczołów piersiowych, systemu BIRADS USG etc., certyfikaty CEM – badania serca płodu oraz diagnostyki dopplerowskiej w położnictwie i ginekologii oraz wiele innych,
 • Certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach praktycznych i konferencjach z zakresu położnictwa i ginekologii.

Wcześniejszą praktykę i kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów w Warszawie, w Samodzielnym Szpitalu Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie, w Szpitalu Powiatowym w Wołominie oraz w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie.

Zajmuje się kompleksową profilaktyką, diagnostyką i leczeniem w zakresie ginekologii i położnictwa, w tym prowadzeniem ciąży fizjologicznej i powikłanej, leczeniem stanów zapalnych i nadżerek, zachowawczym i/lub operacyjnym leczeniem torbieli, mięśniaków macicy i polipów, doborem antykoncepcji. Wykonuje pełną diagnostykę ultrasonograficzną (USG ciąży: USG I trymestru – USG genetyczne/testy PAPPA, USG połówkowe, USG III trymestr, USG 3D/4D; USG ginekologiczne przezbrzuszne, przezpochwowe, transrektalne oraz USG PIERSI). Prowadzi diagnostykę i leczenie niepłodności (w tym nawracających poronień, monitorowanie cyklu, stymulacje owulacji) oraz zaburzeń miesiączkowania i hormonalnych (PCO, dolegliwości okresu okołomenopauzalnego, nieregularne, obfite i bolesne miesiączki). Wykonuje badania profilaktyczne (cytologia i badanie piersi) i drobne zabiegi (krioterapia nadżerek i kłykcin, histeroskopia).

W swojej pracy skupia się nie tylko na szczegółowej diagnostyce i doborze najskuteczniejszych metod postępowania, ale także na stworzeniu atmosfery komfortu i bezpieczeństwa dla każdej Pacjentki, które są niezbędne dla prawidłowego przebiegu leczenia.


Ukończone szkoły

Akademia Medyczna w Warszawie


Kursy i staże

 • Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej przy ul. Karowej w Warszawie
 • Wojskowy Instytut Medyczny przy ul. Szaserów w Warszawie
 • Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie
 • Samodzielny Szpital Kliniczny im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie


Języki obce

 • angielski
 • polski

Ceny wizyt

Konsultacja180 zł
USGod 170 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Środa9:00-14:00Przychodnia MULTI MED
ul. Polna 3, Warszawa - Śródmieście

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies