Lesław Sęk
Dr n. med.
Lesław Sęk
Umów się na wizytę


O mnie

Urodzony w 1954 r. Ukończyłem Studia na Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizacja z Radiologii w 1988 roku. 11 lat później doktorat z zastosowania badania dopplerowskiego w prognozowaniu przewlekłego odrzucania nerki przeszczepionej. Od ukończenia studiów do 2004 roku pracowałem w II Zakładzie Rentgenodiagnostyki WUM w Warszawie. W późniejszych latach do chwili obecnej pracowałem w licznych szpitalach w Szwecji i Norwegii. Od dziesięciu lat pracuję głównie w Norwegii – Szpital w Nordfjordeid. W firmie MULTI MED udzielam się okresowo w czasie pobytów w kraju. Posiadam autoryzację lekarską i jako specjalisty radiologa w Szwecji, Norwegii i Danii.
W MULTI MEDZIE pracuję od momentu założenia firmy w 1992 roku.

Ukończone szkoły

Akademia Medyczna w Warszawie

Wykonywane zabiegi i badania

  • Opisy zdjęć RTG
  • USG jamy brzusznej
  • USG sutków
  • USG tarczycy
  • USG tkanek miękkich

Ceny wizyt

USGod 200 zł 

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies