O mnie

Od 15 lat pracuję w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (przy ul. Starynkiewicza). W przeszłości interesowałam się problematyką nieprzewidzianych krwawień macicznych i schorzeń ginekologicznych u pacjentek po przeszczepieniach narządów. Zagadnień tych dotyczył temat mojej rozprawy doktorskiej. Od kilku lat związana jestem z Oddziałem Patologii Ciąży, główny obszar zainteresowań stanowią różne aspekty prowadzenia ciąży fizjologicznej i powikłanej.

Leczone choroby

  • Nieprzewidywalne krwawienie maciczne
  • Poradnictwo antykoncepcyjne i prokreacyjne
  • Prowadzenie ciąż wysokiego ryzyka oraz ciąż powikłanych
  • Prowadzenie ciąży fizjologicznej
  • Schorzenia okresu menopauzy
  • Stany zapalne narządu rodnego

Wykonywane zabiegi i badania

  • Cytologia
  • USG ciąży
  • USG ginekologiczne
  • Zakładanie wkładek wewnątrzmacicznych

Ceny wizyt

USGod 190 zł 
Konsultacja ginekologiczna180 zł 
Konsultacja ginekologiczna - dzieci190 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Piątek
(Konsultacje)
15:30 - 19:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście
Piątek
(USG)
19:00 - 20:00

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies