O mnie

Od 15 lat pracuję w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (przy ul. Starynkiewicza). W przeszłości interesowałam się problematyką nieprzewidzianych krwawień macicznych i schorzeń ginekologicznych u pacjentek po przeszczepieniach narządów. Zagadnień tych dotyczył temat mojej rozprawy doktorskiej. Od kilku lat związana jestem z Oddziałem Patologii Ciąży, główny obszar zainteresowań stanowią różne aspekty prowadzenia ciąży fizjologicznej i powikłanej.

Leczone choroby

  • Nieprzewidywalne krwawienie maciczne
  • Poradnictwo antykoncepcyjne i prokreacyjne
  • Prowadzenie ciąż wysokiego ryzyka oraz ciąż powikłanych
  • Prowadzenie ciąży fizjologicznej
  • Schorzenia okresu menopauzy
  • Stany zapalne narządu rodnego

Wykonywane zabiegi i badania

  • Cytologia
  • USG ciąży
  • USG ginekologiczne
  • Zakładanie wkładek wewnątrzmacicznych

Ceny wizyt

USGod 220 zł 
Konsultacja ginekologiczna230 zł 
Konsultacja ginekologiczna - dzieci250 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Wtorek
(Konsultacje)
09:00-14:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście
Czwartek
(Konsultacje)
14:30 - 19:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście
Czwartek
(USG)
19:00 - 20:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies