Katarzyna Modrzewska
Lek. med.
Katarzyna Modrzewska
Umów się na wizytę


O mnie

W 2002 roku ukończyłam z wyróżnieniem I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Od tego czasu pracuję jako internista i pulmonolog w lecznictwie szpitalnym oraz ambulatoryjnym. Od 2004 roku jestem lekarzem Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie. W 2009 roku uzyskałam tytuł specjalisty chorób wewnętrznych. W 2015 roku uzyskałam tytuł specjalisty chorób płuc.
Zawodowo specjalizuję się w leczeniu i diagnostyce astmy, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc oraz rzadkich chorób płuc (typu sarkoidoza, alergiczne zapalenie pęcherzyków płucnych, śródmiąższowe zapalenia płuc, zapalenia naczyń i inne).

Ukończone szkoły

Warszawski Uniwersytet Medyczny


Ceny wizyt

Konsultacja specjalistyczna180 zł
Konsultacja internistyczna150 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Czwartek15:45 - 20:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies