Justyna Szczepańska-Szlaga
Lek.
Justyna Szczepańska-Szlaga
Umów się na wizytę

O mnie

Wydział lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ukończyłam w 2015 roku. Aktualnie jestem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z ginekologii i położnictwa w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny, gdzie rozwijam swoje umiejętności i doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym. Swoją wiedzę poszerzam również uczestnicząc regularnie w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach.

Posiadam Certyfikat Fetal Medicine Foundation (ID 182731) uprawniający do wykonywania badań USG I trymestru ciąży i szacowania ryzyka wad genetycznych płodu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położnictwa. Moje główne dziedziny zainteresowań to ultrasonografia położnicza i ginekologiczna, ginekologia operacyjna, patologia ciąży i endokrynologia ginekologiczna. Zajmuję się prowadzeniem ciąży fizjologicznej, diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych oraz poradnictwem antykoncepcyjnym i menopauzalnym. Wykonuję referencyjne badania USG płodu.

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Leczone choroby

 • Infekcje dróg rodnych
 • Zaburzenia miesiączkowania
 • PCOS (zespól policystycznych jajników)
 • Poradnictwo antykoncepcyjne i menopauzalne
 • Torbiele i guzy przydatków
 • Mięśniaki macicy

Wykonywane zabiegi i badania

 • Cytologia
 • Pobieranie materiału do badania histopatologicznego (Pipella)
 • Posiewy
 • Zakładanie i wyjmowanie wkładek wewnątrzmacicznych
 • Konsultacje ginekologiczne
 • USG ginekologiczne i położnicze

Ceny wizyt

Konsultacja250 zł
USGod 250 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Środa16:00-20:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Polna 3, Warszawa - Śródmieście


Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies