Justyna Szczepańska-Szlaga
Lek. med.
Justyna Szczepańska-Szlaga
Umów się na wizytę

O mnie

Wydział lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ukończyłam w 2015 roku. Aktualnie jestem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z ginekologii i położnictwa w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny, gdzie rozwijam swoje umiejętności i doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym. Swoją wiedzę poszerzam również uczestnicząc regularnie w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach.

Posiadam Certyfikat Fetal Medicine Foundation (ID 182731) uprawniający do wykonywania badań USG I trymestru ciąży i szacowania ryzyka wad genetycznych płodu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położnictwa. Moje główne dziedziny zainteresowań to ultrasonografia położnicza i ginekologiczna, ginekologia operacyjna, patologia ciąży i endokrynologia ginekologiczna. Zajmuję się prowadzeniem ciąży fizjologicznej, diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych oraz poradnictwem antykoncepcyjnym i menopauzalnym. Wykonuję referencyjne badania USG płodu.

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Leczone choroby

 • Infekcje dróg rodnych
 • Zaburzenia miesiączkowania
 • PCOS (zespól policystycznych jajników)
 • Poradnictwo antykoncepcyjne i menopauzalne
 • Torbiele i guzy przydatków
 • Mięśniaki macicy

Wykonywane zabiegi i badania

 • Cytologia
 • Pobieranie materiału do badania histopatologicznego (Pipella)
 • Posiewy
 • Zakładanie i wyjmowanie wkładek wewnątrzmacicznych
 • Konsultacje ginekologiczne
 • USG ginekologiczne i położnicze

Ceny wizyt

Konsultacja180 zł
USGod 190 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Środa16:00-20:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Polna 3, Warszawa - Śródmieście


Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies