Joanna Mazurek
Dr n. med.
Joanna Mazurek
Umów się na wizytę

O mnie

Jestem alergologiem z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Przez 16 lat prowadziłam chorych na astmę w Klinice Chorób Wewnętrznych Pneumonologii i Alergologii szpitala przy ul. Banacha oraz w ambulatorium przyklinicznym. Od maja 2011 pracuję w Zakładzie Immunologii i Alergologii Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie gdzie prowadzę chorych na astmę ciężką i trudną oraz diagnozuje alergię na leki.

Leczenie choroby

  • Alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa i spojówek
  • Astma
  • Astma ciężka i trudna
  • Choroby alergiczne i choroby płuc kobiet w ciąży
  • Diagnostyka nadwrażliwości na leki
  • Inne schorzenia alergiczne
  • Przewlekła obturacyjna choroba płuc

Wykonywane zabiegi i badania

  • Odczulanie na alergeny wziewne

Ceny wizyt

Konsultacja200 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Środa16:00 - 19:30

Przychodnia MULTI MED
ul. Grochowska 234/240, Warszawa - Praga - Południe

Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies