Jacek Żelazowski
Lek.
Jacek Żelazowski
Umów się na wizytę

O mnie

Jestem absolwentem Wydziału Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, lekarzem w trakcje specjalizacji w Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Wolskiego w Warszawie. Poza pracą w ramach oddziału całodobowego, wykonuję również konsultacje pacjentów w innych oddziałach szpitalnych oraz przeprowadzam interwencje w stanach nagłych w Psychiatrycznej Izbie Przyjęć. Stale aktualizuję i poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach psychiatrycznych. W codziennej praktyce kładę szczególny nacisk na holistyczne podejście do pacjenta.

Specjalizacje

 • Lekarz rezydent w trakcie specjalizacji w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego w Warszawie 

Ukończone szkoły

 • Wydział Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Leczone choroby

 • zaburzenia nastroju, zaburzenia adaptacyjne
 • zaburzenia snu
 • uzależnienia
 • zaburzenia lękowe, nerwicowe, obsesyjno-kompulsywne
 • zaburzenia psychotyczne
 • zaburzenia osobowości
 • zaburzenia zachowania i pamięci u osób starszych

Kursy i staże

 • certyfikat uczestnictwa w kursie „Psychiatria przez przypadki”
 • Podlaskie Warsztaty Psychiatryczne

Znajomość języków

 • Angielski zaawansowany

Ceny wizyt

Pierwsza konsultacja psychiatryczna (45 min.)250 zł
Kolejna konsultacja psychiatryczna (30 min.)220 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Piątek16:00-20:00ul. Polna 3, Śródmieście
00-622 Warszawa

Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies