O mnie

Jestem lekarzem od 36 lat. Od 1982 roku posiadam specjalizację z chirurgi ogólnej a od 1983 uprawnienia endoskopowe zdobyte na kursie w III Klinice Chorób Wewnętrznych w Bytomiu. Ówczesne szkolenie trwało ponad sześć miesięcy i zakończone było egzaminem praktycznym i teoretycznym.

Leczone choroby

  • Choroby wrzodowe żołądka i dwunastnicy
  • Colitis ulcerosa( wrzodziejące zapalenia) i choroby Leśniowskiego – Crohna
  • Głównie chirurgiczne choroby przewodu pokarmowego

Wykonywane zabiegi i badania

  • Cała gama zabiegów chirurgicznych przewodu pokarmowego wykonywane laparoskopowo i klasycznie.
  • Gastroskopia
  • Kolonoskopia
  • Polipektomia

Ceny wizyt

Konsultacja250 zł
Endoskopiaod 180 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Wtorek
(Endoskopia)
15:00-17:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście
Środa
(Endoskopia)
15:00-17:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście
Środa
(Konsultacje)
15:00-17:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies