O mnie

Jestem lekarzem od 36 lat. Od 1982 roku posiadam specjalizację z chirurgi ogólnej a od 1983 uprawnienia endoskopowe zdobyte na kursie w III Klinice Chorób Wewnętrznych w Bytomiu. Ówczesne szkolenie trwało ponad sześć miesięcy i zakończone było egzaminem praktycznym i teoretycznym.

Leczone choroby

  • Choroby wrzodowe żołądka i dwunastnicy
  • Colitis ulcerosa( wrzodziejące zapalenia) i choroby Leśniowskiego – Crohna
  • Głównie chirurgiczne choroby przewodu pokarmowego


Wykonywane zabiegi i badania

  • Cała gama zabiegów chirurgicznych przewodu pokarmowego wykonywane laparoskopowo i klasycznie.
  • Gastroskopia
  • Kolonoskopia
  • Polipektomia

Ceny wizyt

Konsultacja180 zł
Endoskopiaod 120 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Wtorek
(Endoskopia)
15:00-19:30Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście
Sobota
(Konsultacje)
10:00-13:00

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies