Iwona Piwowarczyk
Lek.
Iwona Piwowarczyk
Umów się na wizytę

O mnie

W 2015 r. ukończyłam Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Szkolenie specjalizacyjne w ramach rezydentury odbyłam w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi (w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Ginekologii Onkologicznej oraz w Klinice Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii). Tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii uzyskałam w 2022 r.

Staram się stale poszerzać wiedzę oraz podnosić kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach oraz konferencjach.

Posiadam m.in. Certyfikat IOTA (International Ovarian Tumor Analysis Group), Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii, Certyfikat Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii „Diagnostyka USG w położnictwie i ginekologii). Ukończyłam kurs podstawowy oraz zaawansowany z kolposkopii.

Jestem współautorem publikacji naukowych.   

Ukończone szkoły

  • Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Wykonywane zabiegi i badania

  • Badanie ginekologiczne
  • USG narządu rodnego
  • USG wczesnej ciąży
  • Pobieranie cytologii, wymazów

Kursy i staże

Znajomość języków:

  • angielski

Ceny wizyt

Konsultacja230 zł 
USG (podczas wizyty)od 220 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Czwartek16:40-19:40

Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies