Grażyna Jaździkowska-Szlezyngier
Dr n. med.
Grażyna Jaździkowska-Szlezyngier
Umów się na wizytę

O mnie

W latach 1971-1976 studiowałam na Wydziale Stomatologicznym AM w Warszawie. W 1976 roku otrzymałam dyplom lekarza stomatologii i zostałam przyjęta na IV rok Wydziału Ogólnolekarskiego. W latach 1977-1979 pracowałam w Klinice Chirurgii Szczękowej AM PSK Nr I jako młodszy asystent-lekarz zakładowy-dentysta. W 1979 roku otrzymałam dyplom lekarza, oraz zostałam przyjęta na studia doktoranckie z zakresu transplantologii. Rok później – w 1980 r. – ukończyłam staż podyplomowy i rozpoczęłam pracę jako asystent-doktorant w Klinice Otolaryngologii AM przy ul. Banacha w Warszawie.

Przez cały okres pracy w Klinice ORL AM dyżurowałam jednocześnie w Klinice Chirurgii Szczękowej AM PSK Nr I. W 1982 roku otrzymałam I stopień specjalizacji z otolaryngologii. 1983 rok to otrzymany stopień doktora nauk medycznych po obronieniu pracy pt. Przeszczepy allogeniczne kosteczek słuchowych w operacjach odtwórczych ucha środkowego. W latach 1979-1985 pracowałam w Klinice Otolaryngologicznej AM w Warszawie przy ul. Banacha w stopniu asystenta, starszego asystenta i wykładowcy. Od 1985 do 1989 roku pracowałam w Klinice Chirurgii Szczękowej AM PSK Nr I w stopniu starszego asystenta, a następnie adiunkta. W tym też czasie konsultowałam laryngologicznie wszystkie kliniki PSK Nr I. W 1986 roku uzyskałam II stopień specjalizacji z otolaryngologii. W latach 1989-1992 pracowałam w ST. Luke’s General Hospital na Malcie w stopniu starszego asystenta do konsultanta z dwudniowymi sesjami operacyjnymi na Gozo.

Od 1992 roku prowadzę indywidualną prywatną praktykę lekarską z zakresu laryngologii i stomatologii.


Ceny wizyt

Konsultacja laryngologiczna250 zł
Konsultacja laryngologiczna - dzieci270 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Środa8:00-11:30Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście
Czwartek8:30-12:30Przychodnia MULTI MED
ul. Okopowa 33, Warszawa - Wola
Sobota8:15-13:30

Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies