Grażyna Ambroziak
Lek.
Grażyna Ambroziak
Umów się na wizytę

O mnie

Jestem specjalistką pediatrii z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym.
Studia medyczne ukończyłam na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2009 r.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Klinice Chorób Dziecięcych i Noworodkowych CSK MSWiA w Warszawie oraz pracując w kilku przychodniach.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego oraz Polskiego towarzystwa Wakcynologii. Regularnie uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach, doskonaląc i aktualizując swoją wiedzę oraz umiejętności. Mam to szczęście, że mogę powiedzieć: praca jest moją pasją.
W trakcie wizyty lekarskiej bardzo ważnym są dla mnie dobra relacja, poczucie bezpieczeństwa jak i wzajemne zaufanie między mną, dzieckiem i jego opiekunem.

Specjalizacje

 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (II Wydział Lekarski)

Kursy i staże

 • Przezklatkowa ultrasonografia płuc (Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii)
 • „Trudne” dziecko - diagnostyka, terapia i wspieranie rozwoju. Podejście interdyscyplinarne. Fundacja „Promyk Słońca”
 • Zaburzenia regulacji: uporczywy płacz, problemy z karmieniem, zaburzenia snu. Jak pracować z rodzicami niemowląt? Fundacja „Promyk Słońca”
 • Szczepienia ochronne u dzieci, aktualny stan wiedzy CMKP Warszawa
 • Opieka paliatywna w pediatrii Warszawskiego Hospicjum dla dzieci.
 •  Wczesna diagnostyka nieprorozwojowa uszkodzeń układu nerwowego niemowląt wg. Vojty, Fundacja „Promyk Słońca”
 • USG w pediatrii. Kurs Praktyczno-teoretyczny (Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii)
 • Karmienie piersią – standard w opiece okołoporodowej.

Znajomość języków

 • Język angielski

Ceny wizyt

Konsultacja pediatryczna250 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek

15:20-19:20

Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście

Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej "MULTI-MED" S.A. (dawniej: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI-MED Hanna Brusikiewicz i Ska – Spółka Jawna), z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies