Franciszek Walczak
Mgr
Franciszek Walczak
Chcesz umówić wizytę?
Zadzwoń:
+48 22 636 47 74

Fizjoterapię ukończyłem na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, na II Wydziale Lekarskim. Posiadam tytuł magistra. W czasie studiów należałem do Studenckiego Koła Naukowego Rehabilitacji Klinicznej i Biomechaniki, gdzie prowadziłem badanie oceny funkcjonalnej stawu kolanowego u piłkarzy nożnych. Interesuję się fizjoterapią w dziedzinie ortopedii oraz sportu i w tych kierunkach chcę się dalej rozwijać.

Kurs terapii manualnej według koncepcji International Academy of Orthopedic Medicine (IAOM), moduły:

  1. Badanie i terapia stopy
  2. Badanie i terapia stawu biodrowego i miednicy
  3. Badanie i terapia stawu kolanowego
  4. Badanie i terapia stawu barkowego
  5. Badanie i terapia stawu łokciowego
  6. Badanie i terapia kręgosłupa lędźwiowego cz. 1. (ostre, podostre i epizodyczne dolegliwości bólowe)
  7. Badanie i terapia kręgosłupa lędźwiowego cz. 2. (przewlekłe dolegliwości bólowe)

Ceny wizyt

Wizyta20-180 zł

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies