Franciszek Walczak
Mgr
Franciszek Walczak
Chcesz umówić wizytę?
Zadzwoń:
+48 22 636 47 74

Fizjoterapię ukończyłem na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, na II Wydziale Lekarskim. Posiadam tytuł magistra. W czasie studiów należałem do Studenckiego Koła Naukowego Rehabilitacji Klinicznej i Biomechaniki, gdzie prowadziłem badanie oceny funkcjonalnej stawu kolanowego u piłkarzy nożnych. Interesuję się fizjoterapią w dziedzinie ortopedii oraz sportu i w tych kierunkach chcę się dalej rozwijać.

Kurs terapii manualnej według koncepcji International Academy of Orthopedic Medicine (IAOM), moduły:

  1. Badanie i terapia stopy
  2. Badanie i terapia stawu biodrowego i miednicy
  3. Badanie i terapia stawu kolanowego
  4. Badanie i terapia stawu barkowego
  5. Badanie i terapia stawu łokciowego
  6. Badanie i terapia kręgosłupa lędźwiowego cz. 1. (ostre, podostre i epizodyczne dolegliwości bólowe)
  7. Badanie i terapia kręgosłupa lędźwiowego cz. 2. (przewlekłe dolegliwości bólowe)

Ceny wizyt

Wizyta20-180 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Wtorek08:00-13:00Przychodnia Multimed
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Piątek14:00-19:00Przychodnia Multimed
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies