O mnie

Od wielu lat pracuję jako internista, czyli próbuję patrzeć na każdego człowieka „w całości”. Pacjenci trafiają do mnie na początku poszukiwań przyczyny dolegliwości, a ja lubię przeprowadzać „śledztwo” gdzie tkwi przyczyna bólu.

Leczone choroby

  • Choroby wewnętrzne, zwłaszcza tzw. „cywilizacyjne”
  • Cukrzyca
  • Nadciśnienie tętnicze
  • Otyłość
  • Zaburzenia lipidowe

Wykonywane zabiegi i badania

  • Badania medycyny pracy w tym badania pracowników kolei i pracowników narażonych na promieniowanie jonizujące
  • Drobne zabiegi chirurgiczne

Ceny wizyt

Konsultacja200 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Wtorek7:30-13:50

Przychodnia MULTI MED
ul. Okopowa 33, Warszawa - Wola
Środa7:30-12:00Przychodnia MULTI MED
ul. Grochowska 234/240, Warszawa - Praga Południe
Czwartek7:30-12:10Przychodnia MULTI MED
ul. Okopowa 33, Warszawa - Wola
Piątek13:00-18:00Przychodnia MULTI MED
ul. Grochowska 234/240, Warszawa - Praga Południe

Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies