Elżbieta Szwejda
Lek.
Elżbieta Szwejda

O mnie

Po ukończeniu I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny) przez wiele lat do 2006r. pracowałam w Zakładzie Radiologii Centralnego Szpitala Klinicznego AM w Warszawie przy ul. Banacha 1a, zajmując się radiologią klasyczną, USG, tomografią komputerową i rezonansem magnetycznym.
Od 1996 do 2009r. okresowo pracowałam w SIL w Szwecji (radiologia klasyczna, USG, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny oraz procedury zabiegowe – biopsje cienko- i gruboigłowe, drenaże ropni, zakładanie pielostomii).
Kilkakrotnie pracowałam również w Norwegii – w zakresie j/w.
Od prawie 10 lat prowadzę wyłącznie prywatną praktykę lekarską, współpracując z kilkoma ośrodkami medycznymi.
Posiadam specjalizację II stopnia z zakresu rentgenodiagnostyki (egzamin zdany z wyróżnieniem) oraz autoryzację lekarską i jako specjalista radiolog w Szwecji i Norwegii.
Uczestniczyłam w licznych kursach i konferencjach naukowych z zakresu radiologii w Polsce i za granicą.

Ukończone szkoły

Warszawski Uniwersytet Medyczny


Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies