Elżbieta Bumbul-Mazurek
Lek.
Elżbieta Bumbul-Mazurek
Umów się na wizytę

O mnie

Specjalizację z położnictwa i ginekologii rozpoczęłam w 2017 roku. Obecnie pracuję w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka. Moja praca doktorska dotyczy jakości prowadzenia ciąży u pacjentki z otyłością. Interesuję się również problematyką niepłodności. Staram się podchodzić do każdej pacjentki indywidualnie, a do problemów zdrowotnych kompleksowo.

Ukończone szkoły

Dyplom lekarza uzyskałam w 2014 roku po ukończeniu II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Program studiów częściowo zrealizowałam na Uniwersytecie w Heidelbergu (Niemcy).

Leczone choroby

 • Zaburzenia miesiączkowania, bolesne miesiączkowanie
 • Poradnictwo antykoncepcyjne
 • Prowadzenie ciąży
 • Nieprawidłowe krwawienie maciczne
 • Hormonalna terapia zastępcza

Wykonywane zabiegi i badania

 • Badanie ginekologiczne
 • Pobieranie cytologii, DNA-HPV
 • Badanie piersi
 • USG

Kursy i staże

Swoją wiedzę ciągle poszerzam i aktualizuję podczas konferencji krajowych i zagranicznych.

Znajomość języków

 • Angielski
 • Rosyjski
 • Litewski

Ceny wizyt

Konsultacja230 zł
USGod 220 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Wtorek16:00-19:00Przychodnia MULTI MED
ul. Okopowa 33, Warszawa - Wola
Piątek16:00-20:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście
Sobota8:00-11:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście

Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies