Edyta Czarnecka
Mgr
Edyta Czarnecka
Chcesz umówić wizytę?
Zadzwoń:
+48 22 636 47 74

O mnie

Absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Ukończyła kurs z kinesiotapingu. Interesuje ją wpływ zabiegów fizykalnych na organizm oraz zagadnienia z dziedziny ortopedii i ginekologii. Największą satysfakcję czerpie z pomocy drugiemu człowiekowi. Jak sama mówi jest dopiero na początku swojej drogi zawodowej, dlatego zamierza stale poszerzać swoją wiedzę.

Kursy i szkolenia

  • Terapia narzędziowa ( IASTM)
  • Kinesio Taping (KT1& KT2)
  • Manipulacja Powięzi - Fascial Manipulation Moduł 1 i 2

Ceny wizyt

Wizytaod 30 zł

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej "MULTI-MED" S.A. (dawniej: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI-MED Hanna Brusikiewicz i Ska – Spółka Jawna), z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies