Bożena Grechuta
Lek.
Bożena Grechuta
Umów się na wizytę

O mnie

Jestem okulistą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Obecnie pracuję w Centrum Mikrochirurgii Oka Laser (CMO Laser) i „Poly Lens” w Warszawie. Poza ogólną opieką okulistyczną pacjentów od 3 roku życia, zajmuję się korekcją stożka rogówki przy pomocy soczewek stabilnokształtnych. W pełnym zakresie aplikuję i dobieram soczewki miękkie sferyczne i toryczne.

Jestem przekonana, że oczy są zwierciadłem zdrowia, dlatego moje konsultacje obejmują spojrzenie na jego całość.


Leczone choroby

  • Alergiczne choroby oczu
  • Diagnostyka i leczenie stanów zapalnych oczu
  • Okulistyka dorosłych: diagnostyka i leczenie zachowawcze chorób oczu.
  • Wady wzroku
  • Wady zapalne oczu i aparatu ochronnego


Wykonywane zabiegi i badania

  • Badanie przedniego i tylnego odcinka oczu

Ceny wizyt

Konsultacja250 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Środa09:00-12:15Przychodnia MULTI MED
ul. Okopowa 33, Warszawa - Wola
Czwartek09:00-12:00Przychodnia MULTI MED
ul. Okopowa 33, Warszawa - Wola

Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies