O mnie

W roku 2013 rozpoczęłam specjalizacje z Ginekologii i Położnictwa w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W tym samym roku rozpoczęłam studia doktoranckie na WUM, tematem mojej pracy doktorskiej jest wpływ nadciśnienia tętniczego na przebieg ciąży u pacjentek z przewlekłą chorobą nerek. W kręgu moich zainteresowań jest przebieg ciąży oraz problemy ginekologiczne u pacjentek po przeszczepieniu narządów.

Przyjmuje dzieci od 16 r.ż.

Leczone choroby

  • HTZ – (hormonalna terapia zastępcza)
  • Porady antykoncepcyjne
  • Prowadzenie ciąży fizjologicznej
  • Prowadzenie ciąży u pacjentek obciążonych chorobami nerek

Wykonywane zabiegi i badania

  • Cytologia
  • Pobieranie materiału do badania hist – pat (Pipella, wycinki)
  • Posiewy
  • Zakładanie i wyciąganie wkładek wewnątrzmacicznych
  • Zakładanie implantów podskórnych

Ceny wizyt

Konsultacja ginekologiczna180 zł
Konsultacja ginekologiczna - dzieci 190 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Czwartek13:00-20:00Przychodnia MULTI MED
ul. Polna 3, Warszawa - Śródmieście

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies