O mnie

Jestem lekarzem z ponad 30-letnim doświadczeniem internistyczno-kardiologicznym. Praktykę lekarską zdobyłam pracując wiele lat w Klinice Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (CSK ul. Banacha 1a) gdzie uzyskałam I i II stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych. Obecnie kontynuuję ją w Specjalistycznej Poradni Kardiologicznej (konsultacje kardiologiczne, opisy badań Holtera EKG i Holtera RR, opisy EKG). Od ponad 15 lat konsultuję pacjentów internistycznych i kardiologicznych w Centrach Medycznych w ramach prywatnej praktyki lekarskiej.

Leczone choroby

  • Internistyczne
  • Kardiologiczne

Ceny wizyt

Konsultacja internistyczna200 zł
Konsultacja kardiologiczna230 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Wtorek16:00-19:20

Przychodnia MULTI MED
ul. Okopowa 33, Warszawa - Wola
Środa15:00-19:00Przychodnia MULTI MED
ul. Polna 3, Warszawa - Śródmieście

Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies