Anna Ejmocka-Ambroziak
Dr n. med.
Anna Ejmocka-Ambroziak
Umów się na wizytę

O mnie

Po ukończeniu Akademii Medycznej w Warszawie rozpoczęłam pracę w I Klinice Ginekologii i Położnictwa AM na stanowisku asystenta, a następnie adiunkta. Uzyskałam specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa I stopnia w 1993 roku oraz II stopnia w 1999 roku. W tym roku obroniłam również pracę doktorską. Mam za sobą 25-letnie doświadczenie szpitalne. Od pierwszych lat pracy łączyłam pracę w szpitalu z pracą ambulatoryjną, która zawsze przynosiła mi ogromną satysfakcję zawodową.

Przyjmuje dzieci od 5 r. ż.


Ceny wizyt

Konsultacja ginekologiczna180 zł
Konsultacja ginekologiczna - dzieci190 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Wtorek8:30-13:00Przychodnia MULTI MED
ul. Okopowa 33, Warszawa - Wola
Sobota

10:00-13:45

Piątek8:00-13:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies