Anna Ejmocka-Ambroziak
Dr n. med.
Anna Ejmocka-Ambroziak
Umów się na wizytę

O mnie

Po ukończeniu Akademii Medycznej w Warszawie rozpoczęłam pracę w I Klinice Ginekologii i Położnictwa AM na stanowisku asystenta, a następnie adiunkta. Uzyskałam specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa I stopnia w 1993 roku oraz II stopnia w 1999 roku. W tym roku obroniłam również pracę doktorską. Mam za sobą 25-letnie doświadczenie szpitalne. Od pierwszych lat pracy łączyłam pracę w szpitalu z pracą ambulatoryjną, która zawsze przynosiła mi ogromną satysfakcję zawodową.

Przyjmuje dzieci od 5 r. ż.


Ceny wizyt

Konsultacja ginekologiczna180 zł
Konsultacja ginekologiczna - dzieci190 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Wtorek8:30-13:00Przychodnia MULTI MED
ul. Okopowa 33, Warszawa - Wola
Sobota

10:00-13:45

Piątek8:00-13:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies