Anna Cyganek
Dr hab. n. med.
Anna Cyganek
Umów się na wizytę

O mnie

Jestem lekarzem z długoletnią praktyką kliniczną od ukończenia studiów w 1983 r. Po zdobyciu specjalizacji z położnictwa i ginekologii praktyka moja rozszerzyła się również o pracę ambulatoryjną. Praca w Klinice WUM umożliwiła mi zdobycie wiedzy i doświadczenia w dziedzinie schorzeń układu rodnego kobiety, ale także pozwoliła mi na rozszerzenie wiedzy o rzadko spotykane patologie, które leczone są w ośrodkach klinicznych.

Leczone choroby

 • Endometrioza
 • Obniżanie układu rodnego
 • Onkologie ginekologiczne
 • Pełen zakres chorób specyficznych dla ciąży – NT, cukrzyca, cholestaza, inne
 • Pełen zakres schorzeń z zakresu układu rodnego.
 • Schorzenia łagodne – nadżerki macicy, zmiany w przydatkach

Wykonywane zabiegi i badania

 • Biopsja kanału szyjki i jamy macicy
 • Ciąże cesarskie
 • Operacje ginekologiczne dotyczące układu rodnego
 • Pełen zakres zabiegów diagnostycznych z ginekologii
 • Wycinki ze sromu

Ceny wizyt

Konsultacja 250 zł 
USGod 220 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Środa14:30-18:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Grochowska 234/240, Warszawa - Praga Południe

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies