Anna Cyganek
Dr hab. n. med.
Anna Cyganek
Umów się na wizytę

O mnie

Jestem lekarzem z długoletnią praktyką kliniczną od ukończenia studiów w 1983 r. Po zdobyciu specjalizacji z położnictwa i ginekologii praktyka moja rozszerzyła się również o pracę ambulatoryjną. Praca w Klinice WUM umożliwiła mi zdobycie wiedzy i doświadczenia w dziedzinie schorzeń układu rodnego kobiety, ale także pozwoliła mi na rozszerzenie wiedzy o rzadko spotykane patologie, które leczone są w ośrodkach klinicznych.

Leczone choroby

 • Endometrioza
 • Obniżanie układu rodnego
 • Onkologie ginekologiczne
 • Pełen zakres chorób specyficznych dla ciąży – NT, cukrzyca, cholestaza, inne
 • Pełen zakres schorzeń z zakresu układu rodnego.
 • Schorzenia łagodne – nadżerki macicy, zmiany w przydatkach

Wykonywane zabiegi i badania

 • Biopsja kanału szyjki i jamy macicy
 • Ciąże cesarskie
 • Operacje ginekologiczne dotyczące układu rodnego
 • Pełen zakres zabiegów diagnostycznych z ginekologii
 • Wycinki ze sromu

Ceny wizyt

Konsultacja ginekologiczna220 zł 
USGod 180 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Środa14:30-18:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Grochowska 234/240, Warszawa - Praga Południe

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies