Anastasiya Zasimovich
Lek. med.
Anastasiya Zasimovich
Umów się na wizytę

O mnie

Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny, obecnie pracuje w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Ukończyłam Studia Doktoranckie, jestem w trakcie napisania pracy doktorskiej. Odbyłam też kilkumiesięczny staż w Niemczech.
Posiadam certyfikat Europejskiej Federacji Kolposkopii.

W swojej praktyce zajmuje się diagnostyką ginekologiczną i położniczą, prowadzę ciąży fizjologiczne, wykonuje badania profilaktyczne.

Specjalizacje

W trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii

Ukończone szkoły

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Kursy i staże

  • Staż w Uniwersyteckiej Klinice Ginekologii i Położnictwa w Essen, Niemcy
  • Kurs USG w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii
  • Kurs Kolposkowowy

Leczone choroby

  • Zakażenie dróg rodnych
  • Porady antykoncepcyjne
  • Prowadzenie ciąży fizjologicznej
  • Profilaktyka nowotworowa

Ceny wizyt

Konsultacja180 zł

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies