Anastasiya Zasimovich
Lek. med.
Anastasiya Zasimovich
Umów się na wizytę

O mnie

Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny, obecnie pracuje w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Ukończyłam Studia Doktoranckie, jestem w trakcie napisania pracy doktorskiej. Odbyłam też kilkumiesięczny staż w Niemczech.
Posiadam certyfikat Europejskiej Federacji Kolposkopii.

W swojej praktyce zajmuje się diagnostyką ginekologiczną i położniczą, prowadzę ciąży fizjologiczne, wykonuje badania profilaktyczne.

Specjalizacje

W trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii

Ukończone szkoły

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Kursy i staże

  • Staż w Uniwersyteckiej Klinice Ginekologii i Położnictwa w Essen, Niemcy
  • Kurs USG w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii
  • Kurs Kolposkowowy

Leczone choroby

  • Zakażenie dróg rodnych
  • Porady antykoncepcyjne
  • Prowadzenie ciąży fizjologicznej
  • Profilaktyka nowotworowa

Ceny wizyt

Konsultacja180 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Czwartek09:00-12:00Przychodnia MULTI MED
ul. Okopowa 33, Warszawa - Wola

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies