O mnie

Po ukończeniu studiów w 1983 r. rozpoczęłam pracę w Klinice Chorób Wewnętrznych PSK i CMKP w Warszawie, gdzie uzyskałam dwustopniową specjalizację z chorób wewnętrznych oraz obroniłam pracę doktorską pt. Zastosowanie nieinwazyjnych metod w diagnostyce osteoporozy (1993 rok).
W latach 1993-2005 pracowałam w Oddziale Chorób Wątroby i Reumatologii CSK MSWiA w Warszawie. Wiele lat prowadziłam Przykliniczną Przychodnię Hepatologiczną w CSK MSWiA.
W latach 2005-2008 pracowałam w Klinice Reumatologii Dorosłych w Instytucie Reumatologii gdzie ukończyłam staż specjalizacyjny. Równolegle rozwijałam zainteresowania i umiejętności z zakresu badań USG asystując i opisując badania oraz uczestnicząc w kursach doszkalających.

Leczone choroby

  • Choroby reumatyczne (reumatoidalne zapalenie stawów RZS, łuszczycowe zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa ZZSK, układowe choroby tkanki łącznej (toczeń), zapalenia naczyń
  • Choroby wewnętrzne
  • Choroby wątroby (marskość, zapalenia wątroby, autoimmunologiczne choroby wątroby)

Wykonywane zabiegi i badania

  • Iniekcje dostawowe i okołostawowe
  • USG jamy brzusznej
  • USG stawów i narządu ruchu
  • USG tarczycy

Ceny wizyt

USGod 200 zł
Konsultacja reumatologiczna230 zł
Konsultacja hepatologiczna230 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Wtorek
(Konsultacje)
16:00 - 18:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście
Wtorek
(USG)
18:00 - 19:30Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście
Czwartek
(USG)
16:15 - 18:30Przychodnia MULTI MED
ul. Polna 3, Warszawa - Śródmieście
Piątek
(Konsultacje)
10.00 - 12:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies